" />

Tofaş vites değişimi

Tofaş vites değişimi konulu video ve açıklaması aşağıdadır.

VİDEO AÇIKLAMASI

Selamın aleyküm arkadaşlar, bugün sizlerle beraber yine aymaz otoya gidiyoruz. Sebebi ise arkadaşlar şu görmüş olduğunuz çanak dağıldı, bu düşüyor böyle. Vitesin çanağı kırıldı ona baktırmaya gideceğiz.

Böyle tutmadığı için bakalım ücreti bize ne kadar olacak hep birlikte göreceğiz. Evet arkadaşlar şimdi şöyle bir tamir takımı aldık. Gideceğiz tamir takımını değiştirecek galiba. Aslında bir vida gibi bir şey var ama ben yaparım onu da ama kriko gibi şeyler lazım o yüzden ben yapamadım. Bakalım fiyat ne olacak.

Gidiyoruz şimdi tamirhaneye. Evet arkadaşlar şimdi arabayı hallettik, seksen lira işçiliği tuttu. Alt takımı falanda yapmış, on lirada üst tamir takımına vermiştim. Yani doksan, yüz lira diyelim. Düz yüz liraya yaptırdık arkadaşlar.

Yüz liraya yaptırdık arkadaşlar vitesin çanağıydı büyük ihtimal, vites tamirini yaptırıyoruz. Her like on kuruş bakalım kaç like ile ödeyeceğiz, her like on kuruş unutmayın beyler ve bayanlar. Evet arkadaşlar, işlemimiz bitti. Şimdi arabamızı yaptırdık, şu araba park edişe bakın. Vurunca da suçlu biz oluruz.

 

Video için Fırat Bilgiç e teşekkür ederim.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın