" />

Samsung müşteri numarası nerede yazar

Sıfır cihaz aldığımızda yada garantisi devam eden cihaz aldığımızda bazen cihazın garantisi olmasına rağmen, cihazımız arızalandığında yetkili servis sanarak aslında dışarıdaki herhangi bir cep telefonu dükkanına götürdüğümüz oluyor.

Bazen bilgi almak soru sormak içinde samsung firmasına ulaşmak isteyebiliyoruz. Samsung firmasının çağrı merkezi numarası olan 444 77 11 arayarak  haftanın her günü 08:00 – 22:00 saatleri arasında ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Eğer canlı destek almak istiyorsanızda http://livechat.support.samsung.com/Customer_new/TR  bu adresten destek almak istediğiniz cihazı yada kategorisini yukarıdan seçiyorsunuz. Daha sonra aşağıda bulunan müşteri ve cihaz bilgilerini sonrada sağ kısımda bulunan destek talebinin nedenini doldurup görüşmeyi başlatabilirsiniz.

Peki ben samsung cihazımı servise götürmek istiyorum yetkili servisleri nereden öğrenebilirim ve sadece samsung yazılı mağazalar mı yetkili servistir ?

Öncelikle servis noktalarını http://www.samsung.com/tr/support/servicelocation/ bu adrese girip sol taraftan hangi cihazla ilgili destek almak istiyorsanız seçiyorsunuz. Daha sonra arama kısmına bulunduğunuz ili giriyorsunuz. Hemen arama kısmının altında ise kaç km yakınınızdaki servisi görmek istediğinizi seçebiliyorsunuz. Ben oradan genelde en yüksek olan 50 km’lik bir alanı seçiyorum. Sonra hem haritada hemde sol tarafta samsung servis noktaları karşınıza çıkıyor.

Peki samsung yazılı mağazalar mı  sadece samsung yetkili servistir? Tabi ki hayır samsung bir çok teknik servise yetkili servis yetkisi vermiş bulunmaktadır. Bunların içinde MTA elektronik, kvk,başarı gibi firmalarda samsung yetkili servisi olarak çalışmaktadırlar. İnternetten aratarak bir çok serviside ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın