" />

Tamcam oto cam nasıl ?

Eski yıllarda Tamcam markasını bir çok aracın camında görmekteydik. Yıllar ilerledikçe sektöre yeni firmalar eklendi ve Tamcam’ın Pazar payı daraldı. Şimdilerde bir çok oto cam firması sektörde oldukça agresif ve inovasyon yatırımlarına önem verirken Tamcam’ın bu rekabette geri kaldığını görmekteyiz.

Halen Pendikteki üretim tesislerinde oto cam üretmeye devam eden Tamcam, kuşkusuz ülkemizin en köklü oto cam markalarından biri ama giderek pazardaki konumunu kaybetmektedir.

Tamcam oto cam nasıl ?

Tamcam oto cam orta kaliteli bir markadır. Uzun yıllardır üretim yaptığı için belli bir kalite standardını tutturmuş durumdadır. Bununla birlikte yeni nesil araçlardaki oto cam çeşitliliği ve camlarla ilgili donanımların sayısı artmış olup Tamcam’ın bu süreçte yeterince yenilikçi olamadığını görmekteyiz.

Belli bir müşteri kitlesi olmakla birlikte sanki sadece vaziyeti idare eder durumdadır. Resmi internet sitesi bu markaya yakışmayacak şekildedir.

Tamcam marka oto camlar orta kalitede muadil oto camlardır. Aracın orjinal camı kırıldığında, yüksek maliyetlere katlanıp orjinaliyle değiştirmek yerine neredeyse aynı işlevi gören fakat fiyat olarak oldukça düşük olan muadil cam taktırmak isteyenlerin seçeneklerinden biridir.

Tamcam otocamlar orijinal ile yakın kalitede camlar olmakla birlikte bazen orjinaline göre eksileri olmaktadır.

Tamcam orijinal mi ?

Tamcam bir muadil cam markasıdır. Her araba markası cam konusunda bir cam firmasıyla anlaşır veya kendisi üretir. Tamcam yerli bir firma olup orijinal cam değildir ama orjinaline yakın ürün üretir.

Araca Tamcam marka oto cam taktırdığınız zaman orjinalinden bir takım farklılıkları, eksi yanları olabilecektir. Ayrıntılara takılmayan araç sahipleri Tamcam ile orijinal oto cam arasındaki farkları göremeyebilirler fakat titiz ve dikkatli kişiler mutlaka aradaki farkı anlayacaklardır.

Tamcam muadil oto cam piyasasında şu sıralarda kalite açısından ortalarda bir yerlerdedir.

İlgili yazı:Olimpia mı Doraglass mı ?

İlgili yazı:Carglass mı Doraglass mı ?

İlgili yazı:Tamcam oto cam nasıl ?

İlgili yazı:Saint Gobain Sekurit cam orjinal mi ?

İlgili yazı:Pilkington cam nasıl ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2022

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın