" />

Peugeot 206 kullanıcı yorumları

Daha önce Peugeot 206 kullanmış kişilerin bu araçla ilgili yorumlarını paylaşıyoruz. Bir Fransız arabası olan Peugeot 206’nın “Türk” tipi kullanıma uygun olmadığı söyleniyor.

Peugeot 206 ile ilgili en fazla şikayet kolay hararet yapmasından geliyor. Yoğun kullanımda motor çabuk ısınıyor. Peugeot 206 kullanacak kişilerin aracı “hor” kullanmaması gerekiyor aksi takdirde kolay arıza çıkaran bir araç.

Peugeot 206’nın yol tutuşundan da şikayetler var. Ayrıca otomatik şanzımanlı olanları kolay arızalanıyor diyenler de var.

Hiç artısı yok mu, elbette var. Yakıt tüketimi çok iyi. Eğer nazik ve dikkatli kullanılırsa yukarıda sayılan sorunlarla karşılaşmayabilirsiniz. Fakat klasik bir sürücüyseniz bu arabayla sorun yaşayabilirsiniz.

Yukarıda sayılan nedenlerle piyasada temiz bir Peugeot 206 bulmak zor. Onu gereği şekilde kullananlar gayet memnun satmıyorlar. Fakat satanlar genelde arıza nedeniyle sattıkları için pazarda rast geldiğiniz Peugeot 206’nın sorunlu olması ihtimali yüksek.

Arabaları yorumlarken, insanlar ne diyorsa onu aktarıyoruz. Hiçbir firmaya kastımız yok. Burada anlattığımız sorunlar bilgilendirme amaçlıdır. Peugeot 206 alıp memnun olan çok kişi de var.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın