" />

Araç Kiralama Hizmetinde Kredi Kartı Dönemi Başlıyor

Araç kiralama ihtiyaçlarının maliyetlerini en aza indirmek için bir çok rent a car firması çeşitli kampanya ve taksit imkanları sunuyor. Özellikle uzun vadeli araç kiralayanların oldukça işine yarayacak bu kampanyalara bir yenisi daha eklendi, artık kredi kartınız ile rent a car firmalarından araç kiralayabilirsiniz. Haftalık yada aylık olarak araç kiralandığında firmalar ek indirimler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmış durumda. Özellikle büyük şehirlerdeki rent a car firmaları büyük rekabet içinde olduğu için bu tarz imkanları sürekli olarak takip edip müşterilerine sunmaktadır.

Kurumsal rent a car firmaları hem sizin hemde aracın güvencesi için çeşitli sözleşmeler yaparak olası mağduriyetleri en aza indirmektedir, bu yüzden eğer araç kiralama ihtiyacınız varsa mutlaka bu hizmeti profesyonel ve kurumsal firmalardan almalısınız. Sağladığı ayrıcalıklar ve kaliteli hizmet anlayışı ile sunulan, her bütçeye uygun araç seçeneklerini bünyesinde barındıran ARC Filo Rent a Car firması tam bu özellikleri barındıran bir firmadır. Her segmente uygun geniş araç yelpazesi ile tüm rent a car ihtiyaçlarınızı karşılayan firma ödeme seçeneklerine kredi kartı seçeneğini de ekleyerek bu alanda rakipsiz olduğunu bir kez daha kanıtlamış durumda.

Araç Kiralamada Ödeme Seçenekleri Neler?
Eğer bireysel olarak araç kiralama yapacaksanız bir çok rent a car firması nakit ödeme yöntemini tercih etmektedir. Elden taksit imkanın pekte mümkün olmadığı bu sektörde artık kredi kartıyla da ödeme yapmanız mümkün. Kullanmış olduğunuz kartın taksit seçeneklerine göre uzun vadeli bir şekilde geri ödeme yapabilir, ayrıca kartınızın size sunduğu bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Kurumsal olan bir çok rent a car işletmeleri genellikle tüm kredi kartlarını destekleyen alt yapıya sahiptir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise hizmet aldığınız firmanın güvenilir olmasıdır.

2017 Araç Kiralama Fiyatları İçin Tıklayın

Kart bilgilerinin kopyalanması, fazla çekim yapılması veya kart ile ilgili başka işlemlerin yapılması günümüzde sıkça rastlanan ve şikayet konusu olan bir durumdur, unutulmaması gereken bir diğer husus ise rent a car firmaları şartları gereği kredi kartınızdan bir miktar parayı bloke etmektedir bunun nedeni ise aracı teslim etmeme, teslim sonrasındaki gelecek olan cezaları ödemeye yanaşılmaması (kırmızı ışıkta geçme, otoyollardan kaçak geçme gibi durumlarda cezalar ortalama 15 gün sonra aracın kayıtlı olduğu adrese gelmektedir.) gibi durumlardan dolayıdır.

Kredi kartıyla taksitli araç kiralama fırsatı en çokta kurumsal firmaların filo kiralama ihtiyaçları için oldukça avantajlı bir duruma geldi. Yıllık olarak birden fazla araç kiralayan şirketlerin taksitli ödeme seçeneğine oldukça sıcak baktığı belirtiliyor. Araç satın almak yerine kiralama servislerini kullanarak maliyetlerini düşüren firmalar genellikle orta segmentli araçları tercih ediyor, özellikle yerli arabaların daha çok kiralandığı bu alanda bir çok rent a car firması hizmet vermektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın