" />

Jaguar nerenin arabası

Jaguar, şüphesiz ki İngiliz devi bir otomotiv markasıdır. 1945’li yıllardan günümüze dek profesyonelliği ön planda tutmayı başarmış olan bu markanın 1990’lı yıllara gelindiğinde British Leyland adlı alt markasını Ford’a satması ile beraber 2008 yılında PAG adı verilmekte olan çeşitli modellerinin de üretime girdiğini bize göstermektedir. 1945 yılından günümüze dek tarihi gelişim süreçlerinde Jaguar Cars olarak 1966 yılına kadar tanıdığımız bu marka 66 ve 68 yılları arasında British motor holdings olarak adını duyurmuş oldu. Sonrasında ise British Leyland ismi ile ön plana çıkan bu marka 68 ile 82 yılları arasında varlığını göstermiş ve sonrasında Ford Motor Company ile bir araya geldiği ilerleyen yıllarda karşımıza çıkacaktır. 82 ve 90 yılları arasında tekrar özüne dönen bu marka Jaguar cars olarak bilinmekte ve son olarak da 2008 yılından günümüze dek Tatamotors olarak çok çeşitli arabaların üretimini sağlamaktadır.

Gerek kolay bir şekilde kullanım imkânına sahip olduğumuz otomobillerin üretimini yapıyor olmasından dolayı gerek ise rahat bir şekilde ve çok ekonomik fiyatlar ile yedek parça olanaklarından yararlanılabiliyor olmasından dolayı bu markanın araçları insanlar tarafından tercih sebebi olarak görülmektedir. Üstelik biliyorsunuz ki piyasadaki birçok ikinci el araba fiyatına satılmakta olan Tatamotors arabalarının sıfırları kullanıcılar üzerinde büyük bir beğeni elde edilmesinde önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Neden araba alırken Jaguar otomobilleri tercih etmeliyim?

Kısa bir süre içinde ekonomik fiyatlar ile aradığınız araca ulaşmak ve rahat bir şekilde servis olanaklarından yararlanmak isterseniz birincil tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Yüksek performans karşılığında düşük yakıt tüketiminden dolayı bu markanın araçlarını tercih edebilirsiniz. Uzun yollarda da kısa mesafelerde de etkin bir sürüş keyfi yaşamak isterseniz tercih edebilirseniz. Çok uygun fiyatlar ile satın alabilir ve en uygun koşullar altında ikinci el piyasasında satışını yapabilir ve zarar etmeden rahat bir şekilde sıfır araba kullanmanın deneyimine sahip olabilirsiniz. Türkiye genelinde her yerde varlığını sürdürmekte olan servis ekiplerinden yararlanabilir düşük fiyat politikaları ile aracınızın bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mart 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın