" />

Denizli Oto Kiralama

Denizli Oto Kiralama firması Luxury Car Rental olarak, müşterilerimizi limitsiz lüks ve konforla buluşturma düşüncesiyle 2017 yılında yola çıktık. Amacımız lüks araç filomuzla ulaşılmazı ulaşılır hale getirmekti. Bu bağlamda filomuzda MercedesBMWAudi gruplarının yanı sıra Porsche Cayenne ve Chevrolet Camaro gibi araçlara da yer verdik.

Bize göre Denizli Rent A Car hizmetlerinde salt mali kaygılarla hareket etmek doğru bir yöntem değildir. Yaptığınız her işte bir gayeniz olmasının yanı sıra bir felsefe dahilinde işinizi ilerletmelisiniz. Bu bağlamda Luxury Car Rental büromuzu da bambaşka bir tasarımla ele aldık. Önce de belirttiğimiz gibi firma olarak amacımız Denizli Rent A Car hizmetine getirdiğimiz farklı bakış açısını olabildiğince fazla kişiyle buluşturmaktır.

Lüks ve konfor herkesin hakkı düşüncesiyle büromuzu da şehrin en merkezi yerine kurmamız gerekiyordu. Biz de limitsiz lüks ve konforun daha ulaşılabilir olması için projemizi Halk Caddesi ve Atatürk Caddesi’nin kesişim noktasında hayata geçirdik. Denizli Vip Transfer hizmetinde lüks ayrıcalığını yaşayın. Luxury Car Rental – Denizli Lüks Araba – Otomobil kiralama olarak sizlere vip transfer hizmeti vermek için kurduğumuz lüks transfer filomuzla, Türkiye’nin istediğiniz lokasyonundan istediğiniz lokasyonuna transferinizi gerçekleştiriyoruz. İnsanlar pek çok farklı nedenlerle Denizli Araba Kiralama hizmetinden faydalanmaktadır.

Kimisi haftasonu gezintisi için otomobil kiralarken, kimisi de iş seyahatlerinde kullanmak için otomobil kiralamaktadır. Peki bir araba satın almak varken sizce insanlar neden kiralama yapıyorlar? Büyük mali imkanlara sahip şirketler neden satın almak yerine sürekli aylık ya da yıllık olarak filo kiralama / araba kiralama yoluna gidiyorlar düşündünüz mü?

Peki çok büyük mali imkanlara sahip kurumsal firmalar neden dışarıdan hizmet alıyor diyebilirsiniz. Cevabı aslında aynı. 10 araçlık bir filoya ihtiyacı olan bir kuruluş düşünün. Neden elindeki meblağı yatırıma dönüştürmek varken gün be gün, kilometresi arttıkça, binildikçe değeri düşen otomobiller alsın ki? Üstelik firma çalışanlarının arabaları ne kadar özenli kullanacağı ayrı bir muamma…

Bu durumda bu firmaların sadece araçların rutin bakımlarından sorumlu +1 kişi daha çalıştırması gerekecektir. Ödenecek servis ücretlerini saymıyoruz bile! Oysa filo kiralama şeklinde alınan bir Denizli Rent A Car hizmetinde bu problemlerin hiçbiri yoktur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Mart 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın