" />

En iyi triger seti markası

En iyi triger seti markasını sizlerin deneyimlerine göre seçiyoruz. Lütfen triger seti ve triger kayışı ile ilgili deneyimlerinizi yorum bölümüne yazınız.

Piyasada en fazla bulunan haliyle de bir çoğumuzun arabasında bulunan markalar şunlar;

  • Gates
  • Dayco
  • SKF
  • İna
  • Continental
  • Contitech

 

Bu markalardan herhangi birini satın alıp güvenle kullanabilirsiniz. Ama hangisinin en iyisi olduğu sübjektif bir tercihtir. Okuyucularımızın deneyip memnun kaldığı başka markaları da isteğe göre listeye ekleyebiliriz.

Triger seti markasının kaliteli olması kadar değişim işlemi yapacak kişilerin deneyimli olması da önem taşımaktadır. Bazen işçilik masrafı parça masrafını geçtiği için acaba parçaları internetten sipariş edip değişimi kendim yapabilir miyim diyenler olabilir.

Gerek hangi parçaların değişmesi gerektiğini tespit etmek, gerekse de değişimi yapmak için uzman kişilere başvurmak daha akıllıca olacaktır. Çünkü bu değişim birkaç senede bir yapılır ve ihmal edildiğinde ödeyeceğiniz faturaya kıyasla yetkili sevişe ödeyeceğiniz kazık ücret bile düşük kalacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En iyi triger seti markası (3 Yorum)

  1. Skf üstün bir marka çoğu kişi kullanmış tavsiye ediliyor ikinci Gates zaten orjinal parça diye bir şey yok her şirket. Bir marka ile anlasir bilya vs ina kayış ise arabalara göre deyisir skf dayco Gates hepsi iyi dir hella iNa takım pahalıdır ama Gates dayco skf aynı saglamlikta ucuzdur