" />

Telefonumu garantiye verdim nasıl takip edebilirim

Telefonu garantiye verdikten sonraki en sinir bozucu kısım ise cihazın bize ne zaman ulaşacağı, ne durumda olduğudur. Aslında günümüzde bir çok firma kendimiz elden götürdüğümüzde 1 saat içinde cihazı onarıp teslim etme hizmeti sunmaktadır fakat çeşitli durumlarda yine telefonumuz serviste, kalmak zorunda olabiliyor.

Peki ben evimdeyken cihazın durumunu nasıl öğrenirim ? Bunun çözümü ise servislerin size verdiği servis kağıdında yazan servis numarası ile o firmanın sitesinden sorgulayarak durumunu takip etmektir.

Eğer cihazınızı genpa servisine verdiyseniz https://www.genpa.com.tr/teknik-servis/ adresinden cihazınızın servis numarası ve imei numarasını girerek öğrenebilirsizi. Eğer sistemde sorun çıkarsada 0212 359 0 359 numaradan çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Samsung firmasına ulaşmak için ise http://www.samsung.com/tr/info/contactus/#none buradan çeşitli iletişim yöntemkeri ile ulaşabilirsiniz. Eğer verdiğiniz firmanın adını biliyorsanız internet sitesine girerek teknik servisten cihaz takip sekmesi üzerinden yada o servisin çağrı merkezi numarası üzerinden iletişim kurup cihazınızın durumunu öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın