" />

Taksitle Araç Sahibi Olmak için 5 Neden!

taksitle araç alımı

Günümüzde araç sahibi olmak birçok kişinin hayalidir. Ancak bu hayali gerçekleştirmek için genelde maddi engeller bulunur. Araç fiyatlarındaki artıştan kaynaklı ödeme zorlukları, araç sahibi olmayı erteleten unsurlardan biridir. Bu nedenle, son yıllarda araç sahibi olmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen en popüler yöntem, taksitli araba alma seçenekleridir. İkinci el araç modellerinde sıklıkla tercih edilen bu yöntem birçok avantaj içerir. OtoSOR, ikinci el araç satın almak isteyen kişilere süreci kolaylaştıracak seçenekler sunar. OtoSOR ile araç sahibi olmanın sayısız avantajı bulunur. Bu avantajlar arasında öne çıkan en önemli 5 neden ise şu şekilde sıralanabilir:

İstediğiniz Modeli Seçme Özgürlüğü

Herkesin hayalinde farklı bir araç modeli ve markası bulunur. Sedan, Hatchback, Station Wagon, Pick-up, SUV, Coupe ve MPV gibi araç modellerini ve aradığınız otomobil markasını OtoSOR’da bulabilirsiniz. Hayalinizi gerçekleştirirken, istediğiniz ikinci el aracı dilediğiniz ödeme planı ile satın alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, hayalinizdeki vadeli araba seçeneğine ulaşmanız mümkün. OtoSOR, geniş bir araç yelpazesine sahiptir ve bünyesinde dilediğiniz her türden ikinci el araca yer verir. Böylece taksitle araç satın alma hayaliniz gerçeğe dönüşür!

Çekilişsiz Kurasız Otomobil Satın Alma İmkanı

OtoSOR’da çekiliş veya kura olmadan senetle araba sahibi olabilirsiniz. OtoSOR’un avantajlı satın alma sistemi sayesinde beklemek zorunda kalmadan, hayalinizdeki ikinci el araca aynı gün içerisinde sahip olabilirsiniz.

taksitle araç alımı

Bütçe ve Ödeme Süresini Ayarlama Avantajı

Taksitli araba almanın en güzel avantajlarından birisi de kişiye özel ödeme sürecinin oluşturulabilmesi imkanıdır. OtoSOR’da vadeli arabalar için minimum %30 peşinat ve 48 aya varan taksit seçeneği bulunur. Peşinat miktarını ve taksit oranını bütçenize göre kendiniz ayarlayabilirsiniz. Ödemiş olduğunuz peşinat oranına göre kalan tutar taksitlendirilir. Bu sayede peşin alım gücünüzün üzerinde olan araçları da satın alabilirsiniz.

Taksitle Araç Sahibi Olma Fırsatı

Taksitli araba alma programında, dilediğiniz ikinci el aracı çok daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Ayrıca ödeme planının eşit taksitlere bölünmesi sayesinde ödemeler sizi zorlamaz. 3 aydan başlayan ve 48 aya varan taksit seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Bu sayede, vadeli araba satın almanın keyfine vararak esnek ve uygun vade avantajları sayesinde aracınızı hemen alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kredisiz ve Kefilsiz İstediğiniz Aracı Satın Alma Şansı

OtoSOR sistemi üzerinden beğendiğiniz arabayı seçtikten sonra bu sistemde yapılan araç satın alma başvuruları hızlı bir değerlendirme sürecinden geçer. Genellikle aynı gün içerisinde başvurular sonuçlanır. Eğer taksitlerinizi vadesi dolmadan ödemek isterseniz, OtoSOR merkez ile iletişime geçip ilgili süreci başlatabilirsiniz. Satın alacağınız her araçta OtoSOR güvencesi bulunur. Siz de OtoSOR sisteminin avantajlarından yararlanarak araç sahibi olmak isterseniz hemen şimdi siteyi inceleyebilir ve dilediğiniz araç için başvuru oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Haziran 2021

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın