" />

Samsung J7 bildirim ışığı açma

Samsung J7 bildirim ışığı açma nasıl yapılır ? Galaxy J7, Samsung’un önem verdiği Galaxy J serisinin en son ki modellerinden birisi ve dünya çapında çok satan nadir orta seğmen telefonlardan. Eğer siz de bildirim olduğu zaman sessiz ya da telefonunun sesini duyamayacağınız ortamlarda bildirimlerden anında haberdar olmak isterseniz bildirim ışığını açabilirsiniz. Bu sayede yanıp sönen minik LED ışık parçacıkları sayesinde bildirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Samsung J7 bildirim ışığı açma

Bildirim ışığını aktif etmeniz için öncelikle Ayarlar kısmına girmeniz gerekmektedir. Buraya giriş yaptıktan sonra seçenekler arasında Benim Cihazım sekmesine tıklayın ve LED Gösterici seçeneğine tıklayarak bu alan altından bildirim ışığını aktif edebilirsiniz. Bu sayede telefonunuzu sessize almanız gereken önemli ortamlarda ya da sinema, tiyatro gibi meclislerde bildirim ışığı sayesinde bildirimlerinizi anlık olarak takip edebilir ve dünyadan kopmadan yaşamaya devam edebilirsiniz.

Genel olarak Android işletim sistemine sahip telefonlar da ayarlar kısmı stabil, standart bir gösterime sahiptir. Ancak bazı telefonlar da bu durum değişiklik gösterebilmektedir. LED ışıkları ile bildirimlerinizi anlık olarak kontrol etme imkanına sahip olabilirsiniz. Ancak bazı telefonlarda LED bildirimi aktif iken bazı telefonlar da bu işlemi kendiniz yapmanız gerekebilir.

Samsung Galaxy J7 de LED bildirimlerini aktif etmeniz gereken telefonlardan bir tanesi. Yukarıda sizlere anlatmış olduğum adımları eksiksiz olarak yerine getirebilirseniz şayet basit ve hızlı adımlar ile LED bildirimlerini aktif edebilirsiniz. Eğer telefonunuz size LED bildirimi özelliğini sunmuyor ise bu özelliği kullanmak iççin üçüncü parti, güvenilir uygulamalardan yardım alabilirsiniz. Bu yüzden uygulamayı apk olarak değil de Play Store aracılığı ile indirmenizi öneririz. Uygulama izinleri de yine dikkat etmeniz gereken bir diğer husus. LED bildirimleri için indirdiğiniz bir uygulamanın SMS ya da Arama için izin istemesi çok saçmadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın