" />

Samsung Galaxy M20 ekran değişimi fiyatı

Samsung birçok telefon modeli çıkarmaktadır. Samsung Galaxy M20’de; Samsung tarafından piyasaya sürülen, fiyatına göre performansın oldukça iyi olduğu ürünlerden biri. Samsung tarafından orta segment olarak ele alınan telefon birçok markanın telefonları yanında üst düzey performansa sahip denebilir. Samsung Galaxy M20; Infinity – V ekrana sahip olan tasarımı ile oldukça ilgi çeken bir model. 6.3 ınc büyüklüğünde olan ekranı da telefonu fiyatına göre oldukça iyi bir yerde konumlandıran özelliklerinden biri diyebiliriz. Full HD olarak tasarlanan ekran özelliğinin yanı sıra aynı zamanda telefonda çift ana kameranın bulunduğunu da söylemek gerekli. Ekran özellikleri fiyatına göre bu derece iyi olan Samsung Galaxy M20 ekran değişimi söz konusu olduğu zaman dikkatli olunması gereken telefon modellerinden birisi.

Samsung Galaxy M20 Ekran Değişimi Ücretleri ve Firmalar

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi
GSM İletişim 500 TL

 

Samsung Galaxy M20 özellikleri

 • Telefonun ekran büyüklüğü 6.3 inc,
 • Full HD bir ekran çözünürlüğüne sahip,
 • 15 MP + 5 MP iki adet arka kamerası var,
 • Ön kamerası 8 MP,
 • Sekiz çekirdekli olan Exynos 7904 bir işlemciye sahip,
 • 3 GB RAM’i var,
 • Telefonda dahili olarak 32 GB alan bulunuyor
 • 5000 mAh değerinde bir bataryası var,
 • Fiyatı; 1599 TL.

Telefonun uygun fiyatı, kaliteli kamerası, büyük ekranı ve aynı zamanda uzun süre dayanabilen pili; birçok telefondan daha ön planda olmasına neden oluyor. Samsung için herkesin alabilecekleri kategorisinde yer alan son derece güzel bir telefon modeli. Samsung Galaxy M20 ekran değişimi yaparken dikkatli olunması gereken telefonlardan biri çünkü 6.3 inc değerinde bir ekranın anlamı; telefonun ana kart sisteminin telefonun ekranı üzerine kurulu olduğunun göstergesi.

Samsung Galaxy M20 ekran değişimi nasıl yapılır

 • Telefonun ekranı sağlam bir yapıdadır ancak sert darbeler alması halinde tamamen zarar görür ancak buna rağmen telefonunuzun ekranı çatlasa dahi mutlaka uzman bir kişi tarafından değiştirilmesi gerekmektedir. Çünkü çatlayan yer zaman içinde telefonun içine toz birikmesine, nem girmesine neden olacak ve telefonun ömrünü ciddi anlamda azaltacaktır.
 • Telefonun ekranı gerekli testler yapılmadan değiştirilmemelidir. Bir dizi testten sonra ekranın kırılmasının başka yan etkileri olmuş mu bakılır ve ekran değişimi mümkün bir hal alır.
 • Telefonun ekranı çıkarılıp gerekil tamir işlemleri yapıldıktan sonra ekran takılmadan önce mutlaka telefonun içi tam anlamıyla temizlenmelidir.
 • Temizleme işleminden sonra telefon kapatıldığında yine gerekli performans testleri yapılmalı ve ardından telefon müşteriye teslim edilmelidir.

Samsung Galaxy M20 ekran değişimi bilen kişiler tarafından yapıldığında sorunsuz bir şekilde telefonu eski performansında çalıştırmanız mümkündür. Bazı durumlarda doğru şekilde takılmayan ekranlar; telefonun ışığı üzerinde etkili olabilmektedir. Bu durum ekran devrelerinin doğru takılmadığına ya da bu bölgede bir temas sorunu olduğuna işarettir ve bu durum telefonunuzun ana kartının yanmasına neden olabilmektedir. Telefon ekranınızda bir sorun hissediyorsanız mutlaka kontrol etmelerini talep edin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın