" />

Petek temizleme

Kombiler hayatımızı son derece kolaylaştıran üstün tekniğe sahip cihazlardır. Kombi Petek Temizleme hizmeti ile bu değerli cihazların bizlere daha yüksek performansta destek vermesini sağlayabiliriz. Bir çok tüketici Kombi peteklerden yeterli derecede ısı alamadığında Kombi cihazlarında sorun olduğu gibi yanlış bir kanıya sahip olabilirler. Bir çok hanede kullanılan peteklerde alt kısımlarda yetersiz sıcaklık görülmektedir. El teması ile bile kolayca anlaşılacağı gibi alt kısımlarda üst kısımlara göre soğuk veya daha az ısıya sahip olduğu görülmektedir. Bu gibi sorun sizin Kombinize ait peteklerde de yaşanıyorsa mutlaka Petek Temizliği Yaptırmanız önerilmektedir.

Kombi Petek Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kullanıcılar genelde belirli aralıklarla peteklerinden su almaktadırlar. Bu işlem yapılırkende eteğin içinde siyah renkte bir suyun dışarı çıktığı görülmektedir. Ancak yapılan bu işlem peteğin içindeki suyun temizlendiği anlamına gelmemektedir. Aslında bu tür işlemler bir nevi peteklerin havasının alınması yöntemleridir. Bizim yaptığımız işlemlerde ise petek içindeki tüm suyun tahliye edilmesi ve komple bir yıkanma söz konusudur. Bu işlem yapılması esnasında sadece su ve hortum ile yapılan basit işlemler sonuç vermez. Bunun için üretilmiş özel robotlar dediğimiz makinalarla işlem yapmaktayız. Amacımız Kombi Peteğin içinde daha doğrusu dip kısımlarda zamanla birikinti halini almış olan ve balçık şekline dönüşmüş pisliklerin temizlenmesidir. Bu tabakaların nedeni ile peteklerde devir daim halinde olan sıcak suyun peteklerin en alt kısmına kadar inmesini sağlamaktadır.

Petek Temizleme Fiyatları Ne kadardır?

İstanbul Petek temizleme fiyatları genel bir çok firmadan aynı seviyelerdedir ancak verilen hizmette işçilik niteliği farklı olmaktadır. bunları detaylandırmak gerekirse bir firma Petek Temizleme için özel kimyasal kullanırken bir diğer firma ise sadece su ve bilinine çözeltiler ile çözüm aramaktadır. Burada fiyatların aynı olması birşeyi ifade etmemektedir. Aynı fiyata üstün nitelikli özel kimyasallarla hizmette alabilirsiniz. Bunun haricinde kimi firmalar da özel robotlar yerine manuel işlemler ile hizmet vadetmektedirki buda sizin kısa süre sonrasında tekrar benzeri bir sorun yaşamanıza neden olacaktır. Fiyataların belirlenmesinde kaç adet peteğin temizliğinin düşünüldüğüde son derece önemlidir. Mesela 1 adet Petek temizliği için firmalardan genelde hizmet almanız kolay olmayacaktır. Evinizdeki bir kaç adet petek veya komple tüm peteklerde hizmet almanız durumunda birim fiyat açısından oldukça ekonomik bir düzeye gelecektir. Petektemizligi.name sitesi üzerinden hem daha geniş detaylara hemde hizmet talebi bölümüne ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın