Oto Kurtarma

Otomobillerde en çok kazanın yaşandığı ve araç arızasının oluştuğu bölgelerden biride İzmir ilimizdir. İzmir Oto Çekici ihtiyacı hemen hemen tüm ilçelerde yoğun şekilde talep görmektedir. Günden güne artan trafik yoğunluğu ve mesai saatlerinde oluşan sıkışıklık kazalarıda beraberinde getirmektedir. Bunun dışında şehirler arası bağlantı yollarında da bir çok araç için yol yardım ihtiyacı bulunmaktadır. Farozlu Oto Çekici olarak Başta Karşıyaka Oto Çekici hizmetleri olmakta üzere tüm izmir bölgesinde tüm araç sahiplerinin yardımına koşmakta ve profesyonel düzeyde avrupa standartlarında hizmet vermekteyiz.

İzmir Oto Çekici Hizmet Standartları

Büyükşehirlerde her sektörde ciddi sıkıntılar yaşandığı gibi İzmit Oto Kurtarma hizmetlerinde de benzer sorunlar ve sıkıntılar görülmektedir. Sayısız firmanın bulunduğu ilimizde aynı zamanda bireysel olarak da Oto Kurtarma kamyonu sahibi oldukça fazladır. Ancak bireysel hizmetlerde belirli bir düzen bulunmadığı gibi gerekli standartları da yakalamak pek mümkün değildir. Gerekli yapılanmasını yıllar önce tamamlamış ve oldukça geniş bir araç filosu ile sizlere kurtarıcı desteği sağlayan ekiplerimiz sürücülere yılın her günü gününde tüm saatleri 7/24 olarak destek verebilmektedir. Aracınızla yolda belirsiz bir zaman diliminde kalmak oldukça zordur. Ancak kendi başınıza çözümler üretemediğiniz anda profesyonel çözümler almak kaçınılmazdır. Firmanızı seçerken aracınızın modeline uyulu çekici kamyonu olup olmadığı, kurtarma halatı dahil donanımda standlara sahip olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olmanız önerilmektedir.

Araç Kurtarma ve Yol Yardım nedir?

İki tabirde birbirine benzesede aslında birbirinden oldukça farklı hizmetleri içermektedir. İzmir de eğer yolda aracınız arıza yaptıysa yerinde tamir gerektiren bir durum olduğu düşünüyorsanız Yol yardım desteği alamanız daha doğru olacaktır. Bu işlem sayesinde aracınız tekrar çalışır hale getirilir ve yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ancak istenmeyen bir kaza yaşayıp araç ve otomobiliniz çalışma durumda ise bu sefer kesinlikle Oto Kurtarıcı, çekici çağırmanız gerekecektir. İzmir de profesyonel düzeyde tamamen ihtiyaca yönelik bu hizmetleri alabileceğiniz farozluotocekici.com firması sizlere kısa sürede konumunuza ulaşarak en yüksek standartlarda bu hizmeti sunacaktır. Tek yapmanız gereken yaşadığınız sorun hakkında bilgilendirmeyi doğru yapmanız ve kaldığınız konumuda doğru paylaşmanız olacaktır.

İzmir Oto Çekici Fiyatları

Bir çok sektörde olduğu bizim sektörümüzde de sabit bir fiyat politikası bulunmamaktadır. Firmalar sunmuş oldukları hizmet kalitesine göre fiyatları ve tarifleri belirlemektedir. Ancak genelde ortalama olarak birbirine yakın bedeller görülsede kimi zaman farklı kişiler ve şirketler tarafından ciddi ücretler talep edildiğide görülmektedir. Çekici fiyatlarını etkileyen nedenler aslında oldukça nettir. Araç hangi bölgede kaldı ve İzmir de hangi bölgeye çekilmek istenmektedir. Buradaki mesafe fiyata direk etki etmektedir. Bunun dışında Araç büyüklüğüde fiyatlara etkisi bulunmaktadır. Otomobil ile Minibüsün çekici fiyatları arasında da farklar bulunmaktadır. Bunların haricinde kamyon, otobüs, tekne gibi araçalarında çekilmesinde farklı fiyat tarifleri her firma tarafından uygulanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın