" />

Oto Çekici

Gün içerisinde şehrimizde bir çok araç kazası ve istenmeyen arızlar yaşanmaktadır. Oto Çekici araçlarıda bu tür sorunlarda bizlere ciddi anlamda ihtiyaç olmaktadır. Çekici denildiğinde genel olarak olur olmaksızın hatalı park durumlarında araçlarımızın çekilmesi akla gelsede sektörde kurtarıcı adı ile de anılan bu hizmet bir çok sürcünün imdadına yetişmektedir. Hangi tür aracınız otomobiliniz olursa olsun yolsa kaldığınız esnada eğer bir çare öngöremiyorsanız Oto Kurtarma çağırmanız gerekecektir. İstanbul çok yoğun trafiğe ve bu yönde sorunla karşılaşan bir il olduğu için hizmet veren firma sayısıda oldukça fazladır.

Araç Çekicileri Özellikleri Nelerdir?

Yaşadığınız soruna göre sizlere bir çok farklı Oto Kurtarıcı aracı ile hizmet verilmektedir. Kimi zaman halatlı sistemler kimi zaman vinçli modeller, bazende ahtapot çekici dediğimiz modellerle hizmet alabilirsiniz. Her zaman düz bir zeminde araçlar kurtarıcı beklememektedir. Bazen ulaşılması zor alanlarda otomobiliniz mahsur kalmış olabilir. Bu gibi durumlarda yanlış araç gönderilmemesi adına firmamız cekiyoruz.com ekiplerine doğru bilgi vermelisiniz. Araç büyüklüğünüze göre filoda bulunan en uygun çekici kurtarıcı sizlere yönlendirilecektir.

Hangi Bölgelerde Oto Çekici Desteği Alabilmektesiniz?

Aracınızın nerede ve hangi zaman diliminde arıza göstereceği veya yolda kalacağını kestirmeniz kolay değildir. Bu nedele de Oto Çekiciler için genelde bölge farklı olmamaktadır. Aynı ilin içerisinde bir çok ilçede faaliyetleri bulunmaktadır. Ümraniye Oto Çekici için hizmet talebinde aynı firmaya bulabileceğiniz gibi maltepe oto içinde aynı firmadan hizmet kolayca alabilirsiniz. Bulunduğunuz konu ne kadar sapa olursa olsun çekicilerin görevi siz nerede olursanız olun size ulaşmak ve sizleri bulunduğunuz yerden kurtarmaktır. Bunun dışında bir çok sürücü gece vakitlerinde bu sorunu yaşadığında yine hizmet alamayacağı endişesine kapılmaktadır. Burda da yanlış bir düşünce vardırki çekiciler genelde tüm saat dilimlerin hizmet veren firmalardır. Bizim firmamız çekiyoruz.com da istanbul içinde 7/24 sizlere acil çekici desteği ve yol yardım hizmetini en yüksek performansta sağlamaktadır.

Profesyonel Çekici Hizmetleri

Hizmet için bir çekici firmasını aramadan önce onun bu alanda uzman bir firma olduğundan emin olmalısınız. Bu sektörde çok firma olduğundan ciddiyetsiz bir çok Oto Çekici firması da bulunmaktadır. Bazı firmalarda Çekici Kamyonları gerekli donanımdan yoksun olabileceği gibi bazı işletmelerde ise personelde yetersizlik bulunmaktadır. Sizlerde bu gibi tercih yapmanız gerektiğinde aceleci olmadan doğru firmayı seçmeli ve daha fazla mağduriyet yaşamamalısınız.

Bir diğer önemli ayrıntıda fiyatlar ve talep edilen ücretler konusundadır. Ciddiyetsiz firmalar ve tamamen ticari düşünen işletmeler nedeni ile de bir çok sürücü mağduriyet yaşayabilmektedir. Çekici Fiyatları için ön anlaşma yaptığınız da mutlaka ve mutlaka fiyatın dışında başka bir bedelin sizden istenmeyeceği konusunda firmadan garanti alınız. Bir çok araç çekici işleminde iş sonrasında ummadığınız bedelleri bazı firmalar karşınıza çıkarabilmektedir. İstanbuldaki çekici firması sayısını düşündüğünüzde bu tarz firmaların sizlerin karşınıza çıkması kaçınılma bir durumdur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Oto Çekici (1 Yorum)