" />

Linea euro 5 mazot pompası arızası

Mazot pompası arızasıyla alakalı videomuza hoşgeldiniz.

VİDEO AÇIKLAMASI

Arkadaşlar merhaba. Diesel araçlarda en çok sıkıntı olan mazot pompası şurada gördüğünüz. Bazı oringlerden veya buradaki hortum bağlantılarından kaçırıyor. Ama mazot pompası kendi de kaçırabiliyor bağlantı yerlerinden.

Bunu pompacıya götürdüğünüz zaman 200 lira 250 lira civarı para istiyorlar değiştiriyorlar oringlerini oring takımlarını.

Oring takımlarını kendiniz alsanız 100 liraya alıyorsunuz oda 100 lira işçilik istiyor. Ben ama şunu tavsiye ediyorum benim başıma geldi. Bu mazot pompasını götürdüm, pompacıya verdim, tamir ettirdim, taktım ama mazot gene kaçırıyor.

Bilseydim vermezdim. Niye bilseydim vermezdim? Oysa ki şuradaki hortumdan kaçırıyormuş. Şuradaki gördüğünüz şu kelepçe yeni takıldı. 3 tane kelepçe var zaten görüyorsunuz. Evvela tavsiye mecburen etmek zorundayım normalde etmem ama. Şu beyni poşetliyorsunuz şu hava akış metresini maf sensörü olunan yer burayı poşetliyorsunuz.

Burayı güzelce bir yıkattırıyorsunuz  yıkattırdıktan sonra kendiniz bakın nereden kaçırıyor diye veya ustaya götürün öyle bakın usta kaçıran yeri görsün ondan sonra o mazot pompasını pompacıya götürüp tamir ettirin yoksa bir tane kelepçe 5 lira veya 3 lira kendiniz iş görüyor  200 milyondan kurtulmuş olursunuz.

Benim buraları gördüğünüz gibi temizlettim sonra kaçak yeri gördüm pompacıya boşuna 200 milyon verdim siz siz olun yıkatmadan sakın böyle bir işe girmeyin. Cebinizden daha fazla para çıkmaması niyetiyle duasıyla Allah’a emanet olun.

Youtube da Lineaworld kanalına teşekkür ederim.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın