" />

Kadıköy rent a car

İstanbul trafiğinde araç kullanabilecek durumdaysanız ve bu şehri tam anlamıyla dolaşmak, metropolün atmosferini teneffüs etmek istiyorsanız araç kiralamak mantıklı bir çözümdür. Bugün Kadıköy rent a car firmaları hakkında bilgi vereceğim.

Neden özellikle Kadıköy ? İstanbul’a gelen misafirlerin özellikle tercih ettikleri birkaç lokasyon vardır. Tarihi yarımada, Galata Kulesi, Beşiktaş ve Sarıyer tarafları (özellikle dizilerin çekildiği sahil mekanlarını görmek isteyenler için) bunlardan birkaç tanesidir.

Ama Kadıköy başkadır. Kendi içinde bambaşka kültürel yapısı vardır. Sokaklarını santim santim dolaşmak keyif verir. Ama Kadıköy’ün bir başka özelliği daha var. Fenerbahçe Stadının orada olması. Derbi veya başka önemli maçlarda bir iki günlüğüne şehir dışından buraya taraftarların gelmesi demek.

Peki akşam maç varsa gündüz ne yapacağız ? Birkaç kişi bir olup araba kiralayacağız. Mazotu, benzini doldurup saatlerin akmasını bekleyeceğiz.

Her şeyin başı ekonomi. Araç kiralamak istiyoruz ama çok da tuzlu olsun istemiyoruz. O zaman tuzu kuru, tok satıcı firmalardan uzak duracağız. Size Clayzen’i tavsiye ederim. Hem arabaları yeni, hem de müşterilere değer veriyorlar.

Araç kiralamadan önce fiyatları araştırın. Birçok firmayı karşılaştırın arada farklar olduğunu göreceksiniz. Aracınızı seçtikten sonra sözleşme imzalıyorsunuz. Olurda kaza yaparsanız dert değil, araçların sigortası var.

Gündüz İstanbul’un güzelliklerini keşfettikten sonra akşam maça gidiyorsunuz. Maçtan sonra da zafer turunu atıyorsunuz. Daha sonra da aracınızı teslim edip uçakla evinize dönüyorsunuz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Mart 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın