" />

iPhone 7 Plus ekran değişimi fiyatı

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi çizilmeye dayanıklı camlardan yapılmaktadır. Darbelere karşı dayanıklıdır. Ancak her durumda telefonunuz darbelere kayıtsız kalmaz ve ağır bir darbe veya yüksekten düşme karşısında zarar görebilir. Telefonunuzun işlevini bozacak birkaç durum vardır. Bunlardan başlıcalarını ele alacağız.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi 249 TL
GSM İletişim 220 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

Telefonunuzun darbe alması veya bir yere çarpması halinde öncelikle telefonun iç aksamında bir bozukluk olup olmadığına dikkat etmelisiniz. eğer sadece dışında bir bozukluk varsa bunun çok kısa sürede halledilebileceğini bilmelisiniz. Telefonunuzun iç aksamında bir problem varsa, ekranın bir kısmı görünmüyor veya tamamen açılmıyorsa telaşlanmamalısınız. iç veya dış aksamda gelişen her sorun için bizden profesyonel yardım almalısınız. Ancak yardım adı altında güvenilir olmayan tamir işlemi size daha büyük maliyetlere ve hatta telefon kaybına neden olacaktır.

Telefonum Suya Düştü / Sıvı Döküldü

Bu sorun da en sık karşılaştığımız sorunlardan biridir. iPhone 7 plus suya karşı dayanıklı bir telefondur. Ancak suya karşı dayanıklı da olsa suyla temas etmesi sonucu cihaza zarar gelebilir veya çalışmasında aksama sorunları ortaya çıkabilir. Aynı şekilde kola, çay gibi üzerine sıvı dökülen telefonunuz da çalışmayabilir. Bu tür kazalara uğramış iPhone 7 plus telefonlarınızın hepsini titizlikle tamir ediyoruz.

iPhone 7 Plus Ekranı Kırık ama Çalışıyor, Ne Yapmalıyım?

Yaşadığımız en büyük sıkıntılardan biri de bu maalesef. kullanıcılar telefonun kırılan ekranını değiştirmeyerek telefonun diğer aksamların da zarar gelmesine neden oluyor ve bilmeden kendi telefonlarına zarar veriyorlar. Biz çok kısa bir sürede iPhone 7 Plus Ekran Değişimi yapıp kullanıcının memnun kalmasını sağlıyoruz. Telefon gibi cihazları bozuk şekilde kullanmak risklidir ve her zaman daha kötü sonuçlar doğurur. iPhone 7 plus da bu özellikteki telefonlardan biri. Uzun vadeli kaliteli bir hizmeti uygun fiyata sağlıyoruz.

Kısa sürede profesyonel hizmet alarak telefonunuzun ekranının tamiri için bizimle iletişime geçin ve hizmet almak istediğinizi belirtin. iPhone modelleri dayanıklı telefonlar olmalarına rağmen dokunmatik ekranlarda bu şekilde kazalar sık sık yaşanıyor ve müşterilerimiz de yaşadıkları sorunları bizlerle paylaşıyorlar. iPhone modelleri ve diğer telefon modellerinin ekran camı değişimi için bizi arayabilir, güvenilir hizmeti anınında alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın