" />

iPhone 6s ekran değişimi fiyatı

Piyasada son derece yaygın kullanılan iPhone 6s ekranınızda sorun mu var? iPhone 6s ekran değişimi ile problem çözümleniyor.

iPhone 6s Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi 180 TL
GSM İletişim 180 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

iPhone 6s Ekranım Kırıldı

Evet, yaşadığınız sorununun çözümü kolay. Ekranınız kırılmış ya da çatlamış olabilir. iPhone 6s ekran değişimi yapılıyor. Ekranım kırıldı diyen 6s kullanıcıları için sunmuş olduğumuz hizmet kurtarıcı olacak. Telefonunuzda başka hiçbir sorun yok; ancak sadece ekranda yaşanan bir problem mi var? Yapmanız gereken hizmet talep ederek, en kısa sürede kaldığınız yerden telefon kullanımının sorunsuz şekilde olmasını sağlamak.

iPhone 6s Ekran Değişimi

Ekranınızın kırılması durumunda, problemin çözümü tarafımıza ekran değişiminin olması ile sağlanacak. Ekran değişimini talep etmeniz durumunda, kısa süre içinde değişim yapılacaktır. Değişimin nasıl yapılacağı konusunda detaylar aşağıdadır.

  • Problemin Tespiti: İlk olarak ekranın çalışmıyor olması, kırılmış olması gibi sorunların çözümlenmeden önce tam anlamıyla tespit edilmesi sağlanır. İncelemeler yapılır.
  • Problemin Çözümü: Çözüm için önerilerin ne olduğu, yapılması gerekenlerin ne olacağı gibi hususlar belirlenecektir. Çözüm adımları kontrol edilecektir.
  • Uygulama: Belirlenmiş olan çözüm önerisi üzerinden direkt olarak uygulama yapılır. Ekran değişiminin gerçekleşmesi sağlanır.
  • Kontrol: Uygulamanın yapılmasının ardından direkt olarak kontroller gerçekleşir. Ekranın çalışıyor olduğunun tespiti yapılır.

Yukarıda verilen aşamaların tamamlanmasının hemen ardından telefonunuzun teslim edilmesi mümkündür. Verilen adımlar iPhone ekran değişimi kapsamında izlenecek olan adımlardır. Direkt olarak adımların tamamlanması durumunda, değişim gerçekleşecek ve gerektiği şekilde telefonun teslim edilmesi sağlanacaktır.

Orijinal Ekran ile Değişim

Problemin çözümlenmesi için gerçekleştirilen ekran değişimi için mutlaka orijinal ekranlar kullanılır. Yani kısa süre içinde yapılacak olan değişim için ilk etapta orijinal ekranın temin edilmesi gerekir. Bunun olması durumunda, sorun yaşanmayacak şekilde değişim tamamlanacaktır.

Orijinal ekran ile değişim full performans sağlanması içindir. Değişimin sonrasında dokunmatik ekranda bir problem çıkmaz. Bakıldığında direkt olarak kullanımın rahat şekilde olması sağlanacaktır. iPhone 6s ekran değişimi nasıl olur sorusunun yanıtlanmasından sonra, orijinal ekran şartı arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini sağlamak açısından geliştirmiş olduğumuz hizmetimiz kapsamında, kullanılan ekranların orijinal olduğunu bilmelisiniz. Bu sayede memnun kalacağınız şekilde olan değişim sonrasında, uzun süreli kullanımın olduğu bir değişim olduğunu göreceksiniz.

iPhone 6s Ekran Değişimi Fiyatları

Hizmet almak isteyen kişiler, aynı zamanda uygun fiyatların sunulmasını isteyecek. Müşteri memnuniyeti kaliteli hizmetin uygun fiyata ulaştırılması ile sağlanacak olduğundan, sunulan fiyatların son derece uygun olmasına dikkat ediyoruz. Ekran değişiminin yapılmasından önce belirlenmiş olan net fiyatları öğrenebilirsiniz. Akabinde ise direkt olarak ekran değişimi konusunda bilgi almayı da isteyebilirsiniz. Müşterilerimizin sorduğu soruların yanıtlanmasını sağlayarak, direkt olarak ekran değişiminin gerçekleşmesini sağlıyoruz. iPhone 6s ekran değişimi ve fiyatları kapsamında sunulan bilgiler sayesinde, güvenli şekilde ekran değişimini talep edeceksiniz. En kısa sürede değişim yapılacak ve telefonunuzu kullanabileceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın