" />

iPhone 6 Plus ekran değişimi fiyatı

Severek kullanılan iPhone 6 pluslarda ekran değişimi gerekebiliyor. Ekranınızı koruyamamanız durumunda, iPhone 6 plus ekran değişimi yapılabilir.

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi 180 TL
GSM İletişim 170 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

iPhone 6 Plus Ekranımı Değiştirmek İstiyorum

Müşterilerimizin talepleri arasında iPhone 6 plus ekran değişimi yer alıyor. Ekranımı değiştirmek istiyorum diyen müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz hizmet önemli. Hem nitelikli şekilde hem de direkt olarak uygun fiyatta olacak şeklide hizmet veriyoruz.

Ekranımı değiştirmek istiyorum diyen müşterilerimizin talebini sunması yeterli.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak açısından sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesinden hiçbir zaman ödün vermiyoruz. Hizmet almanız durumunda, mümkün olan kaliteye tarafımızda ulaştığınızı göreceksiniz. Sorun yaşamadan alacağınız hizmet sayesinde, kısa süre içinde iPhone’unuzu dilediğiniz şekilde kullanmanız mümkün olacaktır.

Güvenli Değişim

Çoğu zaman iPhone kullanıcıları telefonlarını yaptırmak konusunda endişe duyar. Bu endişenin ortadan kaldırılması ise ancak güvenliğin sağlanması sayesinde olabilir. Bunu bildiğimizden, müşteri memnuniyetini sağlamak adına güvenli bir hizmet sunduğumuzu belirtiyoruz.

Deneyim elde etmeniz, cihazınızın ekranının değiştirilmesi yönünde talebinizi sunmanız durumunda güvenli şekilde ekran değişiminin yapıldığını göreceksiniz. En iyi iPhone ekran değişimi kapsamında olan hizmetimiz sayesinde, endişe duymadan cihazınızın tam performans olacak şeklide değişiminin gerçekleşmiş olduğunu göreceksiniz. Bunun için direkt olarak değişim için talebinizi sunun ve ekran değişiminin gerçekleşmesini sağlayın.

Orijinal Ekran

Güvenli değişimin olmasında en önemli gösterge, değişim sırasında kullanılan ekranın orijinal ekran olmasıdır. Bunun için kullanılan ekranların telefona uyumlu olması, orijinal olması gibi talepleriniz olabilir. Hiçbir şekilde sorun yaşanmaması açısından kullanılan ekranların orijinal olması yönünde işlem yapılır.

  • Ekrana uyumlu olması
  • Orijinal olması
  • Değişim için yeterli olması
  • Ekrandan tam performans alınması

Yukarıda verilenler iPhone 6 plus ekran değişimi niteliği kapsamında önemli. Bunun bilinmesi durumunda, yapılacak olan değişim personellerimiz tarafından bu şekilde olacaktır.

Zamanında Teslimat

Hizmet niteliğimiz elbette zamanında teslimat ile de olacaktır. Teslim etmiş olduğunuz telefonunuzun en kısa sürede size ekran değişiminin yapılmasının ardından teslim edilmesi önemlidir. Bunun için gereken, zamanında teslim edilmesini sağlamak adına hem personellerin deneyimli olanları ile çalışmak hem de müşterilerimizi her anlamda bilgilendirmek ile olacaktır. telefonunuzu teslim etmeniz sırasında direkt olarak yapılan cihazın ne zaman teslim edileceği yönünde bilgi verilecektir. Bu bilgi kapsamında teslimat süresi aşılmadan, direkt olarak cihazın sorunsuz şekilde çalışıyor olmasını sağlayarak teslim edilmesini sağlıyoruz.

Teslimat Süresi;

Zamanında teslimat kısa süreli olacaktır. ancak direkt olarak siz de cihazınızı teslim etmeniz durumunda teslimat süresini sorabilirsiniz. Personeller tarafından en doğru bilgi verilecek ve direkt olarak sizin yapılmış olan cihazınızı ne zaman alacağınız yönünde bilgi sunulacaktır.

iPhone 6 plus ekran değişimi için ürün temini ya da herhangi bir aşama gecikmesi durumunda direkt olarak bilgi verilir. Sizin onayınız alınarak değişimin yapılması sağlanır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın