" />

iPhone 5 ekran değişimi fiyatı

iPhone 5 kullananlar, ekranlarının eskisi gibi çalışmıyor olmaması durumunda değişim talep edebilir. Nitelikli hizmetimiz sayesinde, değişim yapılır. iPhone 5 ekran değişimi işlemini sizler için kolaylaştırıyoruz.

iPhone 5 Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi 120 TL
GSM İletişim 100 TL
Cep Market 139 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

iPhone 5 Ekran Değişimi Fiyatları

Fiyatlar, piyasaya göre belirleniyor. iPhone 5 ekran değişimi için en uygun fiyatların belirlenmesi, piyasanın altında olan fiyatlar ile olacak. Müşteri memnuniyetini sağlamak açısından, en uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Fiyatlarımızın ekonomik olmasının yanı sıra, direkt olarak ekran değişiminde kaliteli hizmete uygun fiyatın sunulması sağlanıyor.

Sorun yaşamayacağınız şekilde gerçekleşecek olan değişim sonrasında, en uygun ödemeyi yaparak rahat şekilde telefonun kullanılması sağlanacaktır. Dilediğiniz şekilde ekran değişimini sağlayarak, telefonunuzu uzun ömürlü şekilde tam performans kullanabilirsiniz.

iPhone 5 Ekran Değişimi Nasıl Olur?

Ekran değiştirmek isteyen iPhone 5 kullanıcıları, ekran değişiminin nasıl olacağı yönünde sorular soruyor. Değişimin nitelikli şeklide gerçekleşmesini sağlamak adına, siz de ekran değişimi konusunda bilgili olmak isteyebilirsiniz.

Talep Edin;

İlk olarak ekran değişiminin sağlanması için tarafımıza ekran değişimi talebinizi sunmanız gerekiyor. Bilgi almak için iletişim numaralarını da kullanabilirsiniz. Ekran değiştirmek istediğiniz 5 için direkt olarak talebinizi sunabilirsiniz.

Problemi iletin;

Ekranınız sadece kırılmış, çatlamış olabilir. Ancak bunun yanında dokunmatik ekranda işlevsel olarak da bir sıkıntı yaşanıyor olabilir. Bu durumu iPhone ekran değişimi talebinizi sunmadan önce söyleyebilirsiniz. Hangi alanlarda ekranın dokunmatik anlamda problemli olduğunu söylemeniz, problemin çok daha hızlı şekilde çözülmesini sağlamak açısından kolay olabilir.

Problemin incelenmesi;

Sunmuş olduğunuz şikayetin ardından direkt olarak problem detaylandırılacaktır. Bunun için direkt olarak sorunun telefonda ne şeklide yansıdığı kontrol edilecektir. Profesyonel şekilde yapılacak olan incelemelerin ardından problemin çözümü için de en doğru adım atılacaktır.

Ekran değişiminin olması;

Eğer var olan sorun ekran değişimi ile ortadan kaldırılıyor ise direkt olarak ekran değişimi yapılacaktır. Gerektiği noktalarda size gereken bilgi verilecektir. Akabinde ise direkt olarak ekran değişiminin yapılması sağlanacaktır. Ekranın çıkarılması ve yeni ekranın en iyi şekilde yerleştirilmesi sağlanacaktır.

Yukarıda verilen aşamaların tamamlanmasının ardından direkt olarak teslim yapılacaktır. Kontrollerin gerçekleşmesinin ardından varsa problemi direkt olarak sunabilirsiniz. Çözümü için bu alanda uzman olan ekip üyelerinin anında müdahale edecek olduğunu bilmelisiniz.

Ekran Değişiminde Orijinal Seçenekler

Ekranın değiştirilmesi için mutlaka iPhone 5 orijinal ekran kullanılır. Sorunun çözümlenmesinin yanı sıra, direkt olarak kullanımın eskisi gibi olmasını sağlamak açısından da ekran değişiminde orijinal seçeneklerin yer alması önemlidir. telefonun sorun yaşanmadan kullanılmasını sağlamak, ekran değişiminde %100 orijinal ekranların kullanılması ile olacaktır. hizmet almak istemeniz durumunda, kısa süre içinde talebinizi sunabilirsiniz.

iPhone 5 ekran değişimi için müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyoruz. Verilen detaylar üzerinden güvenli şekilde ekran değişimi için telefonunuzu teslim edebilirsiniz. kısa süre içinde sorunu çözülmüş olan cihazı teslim almanız mümkün olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın