" />

iPhone 4s ekran değişimi fiyatı

Ekranınızın kırılması, çalışmıyor olması halinde iPhone 4s ekran değişimi yapılır. iPhone u eskisi gibi sorun yaşamadan kullanmanız sağlanır.

iPhone 4s Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi
GSM İletişim 150 TL
Kaya GSM 99 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

Profesyonel iPhone 4s Ekran Değişimi

iPhone 4s ekran değişimi profesyonel şekilde yapılıyor. Ekran kullanımının problemsiz şeklide olması için ekran değişimi şart olabilir. Ekranın çatlaması, ekranın kırılması ya da ekranda performans sorununun yaşanması değişimi gerekli kılabilir. Dokunmatiğin kusursuz şeklide kullanımı mümkün olmuyor olabilir. Bu durumda yapılması gereken, direkt olarak ekran değişiminin sağlanması için hizmet almak.

Peki, ekran değişimi hususunda nasıl hizmet veriyoruz?

Orijinal Ekran

İlk olarak dikkat edilmesi gereken en önemli husus, değişimin olmasının orijinal ekran ile sağlanması. Neden mi? Çünkü ekran değişimi olduktan sonra, hem uzun süreli kullanımın olması hem de dokunmatikte herhangi bir performans sorununun yaşanmaması; ancak orijinal ekran ile olur. Bunun için mutlaka ekran değişiminin %100 orijinal ekran ile olması sağlanır.

Kaliteli Teknik Hizmet

Ekran değişimi teknik çözüm ile sağlanır. Bunun için iPhone ekranlarında değişim kaliteli teknik destek ile olmalı. Bu alanda bilgili olan kişiler tarafından gerçekleşen işlem sayesinde direkt olarak ekran değişiminin olması önemlidir. Sunulan hizmetin kalitesinden emin olmanız durumunda, sorun yaşamadan direkt olarak değişimin yapılması sağlamış olacaksınız.

Müşteri Memnuniyeti

Sunduğumuz hizmette kalite ve profesyonelliğin sunulması, elbette müşteri memnuniyetinin sağlanması içindir. Hizmet kalitesinin beğenilmesi, direkt olarak müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından önemlidir. Buna dikkat ederek, ekran değişimi ve diğer sunduğumuz hizmetlerde kalitenin ön planda olmasına dikkat ediyoruz. Sizin için uygun olan teknik hizmeti sunarak talebinizi sonuna kadar yerine getirmeye çalışıyoruz.

Deneyimli Personel

Telefonlarda ekran değişimi gibi teknik işlemlerde mutlaka bu alanda uzman olan kişilerin sorunu çözmesi istenir. Neden mi? Çünkü profesyonellik cihazın tam performans çalışması açısından önemlidir. 4s ekran değişimi nasıl olur gibi bir sorunun sorulmasının ardından, deneyimli personellerimiz aracılığı ile net yanıt almanız sağlanır. Sonucunda ise tecrübeli olan personellerin direkt olarak ekran değişimini gerçekleştirmesi mümkün olacaktır.

Ekranda Tam Performans

Değişimin olmasının ardından problem olacak mı diye düşünmeyin. Çünkü yapılan değişim sonrasında ekranda tam performansın sunulması için gereken yapılacaktır. İncelemelerin ardından gereken müdahalenin olması durumunda, telefonun ekranının tam performans çalışması sağlanacaktır. Ekranda dokunmatiğin kolay ve sorunsuz kullanım olacak. Ekran değişiminin dokunmatik performansını tam şekilde sağlaması üzerine değişim gerçekleşecektir.

iPhone 4s Ekran Değişimi Fiyatları

Hizmetimiz kapsamında olan iPhone 4s ekran değişimi için belirlenmiş olan ücret var. En uygun fiyatta değişimin olması için fiyatlar sunuluyor. Fiyat – performans arasındaki ilişkiyi göz önünde bulundurmanız durumunda, ekran değişiminin yapılması sağlanıyor. Piyasadaki fiyatlara göre mümkün olan en düşük ödemelerin yapılması ile değişimin yapılması söz konusu. Hizmet talep ederek, direkt olarak değişimi yaptırabilirsiniz.2

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın