" />

iPhone 4 ekran değişimi fiyatı

Ekranı zarar görmüş olan iPhone’lar için iPhone 4 ekran değişimi yapılıyor. Müşterilerimizin telefonlarını sorunsuz kullanmasını sağlıyoruz.

iPhone 4 Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

 

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi 120 TL
GSM İletişim 150 TL
AcilEkranDegisimi 99 TL
Cep Market 149 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

iPhone 4 Ekran Değişimi Hizmeti

iPhone lar içinde sunduğumuz ekran değişimi hizmeti kapsamında iPhone 4 ekran değişimi de yer alıyor. Müşterilerimizin kullandığı cihazlar arasında sıkça karşımıza çıkan iPhone 4’ler var. Kullanım sonucunda zarar görmüş ekranlar, cihazın bozulduğunu göstermez.

Bunun için kullanıma devam etmek adına ekranın değişmesini talep edebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ekranlar için talebinizi sunmanız yeterli. Orijinal olan ekranlar ile değişim yapıyoruz ve sonrasında telefonu sorun yaşamadan kullanmanızı sağlıyoruz.

Hizmet Alın

Değişimi talep etmeniz, hizmet almanız için yeterli olacaktır. cihazın yeniden kullanılması için ekran değişimi gerekiyor ise direkt olarak ekranın değişimi yapılacak ve dokunmatiğin de hasarsız şekilde kullanılması sağlanacaktır.

İletişim;

Hizmet almak için yapmanız gereken, direkt olarak iletişim bilgileri üzerinden değişimi talep etmeniz. Ekran türünü iPhone 4 olarak belirtebilirsiniz. Bu bağlamda yapılacak olan ekran değişimi ile ilgili bilgi de alabilirsiniz. İphone 4 ekranı nasıl değişir şeklinde sormuş olduğunuz bir sorunun yanıtı verilecek ve işlem hakkında detaylar sunulacaktır. Bu alanda uzman olan personellerimiz aracılığı ile kısa sürede değişim gerçekleşecek ve telefonu sorun yaşamadan uzun süre kullanmanız sağlanacaktır.

Profesyonel Hizmet

Talep ettiğiniz ekran değişimi için personellerimiz tarafından profesyonel hizmet veriliyor. Ekran değişiminin telefonunuzda herhangi bir kusura yol açmasını önlemek açısından, ilk olarak cihazın incelemesi yapılır. Sonrasında ise direkt olarak değişimin olması sağlanır.

Sorun tespiti ve çözümü;

Elbette profesyonel hizmet kapsamında ilk olarak sorunun tespit edilmesi sağlanır. Sonrasında ise direkt olarak çözüm aşamasına geçilir. Bunun gerçekleşmesi, ekranın dokunmatiğinin zarar görmemesi halinde, direkt olarak profesyonel şekilde ekran değişiminin yapılmasını sağlamaktır.

Orjinal iPhone 4 ekran değişimi için hizmet talep etmenizin ardından, direkt olarak sorunun çözümü gerçekleşecektir. Ekran değişiminin yapılmasının hemen ardından, telefonun kontrolü de yapılacaktır.  Profesyonel hizmet sayesinde, memnun kalacağınız şekilde ekran değişiminin yapılacağını bilmelisiniz.

iPhone 4 Ekranında Tam Performans

Değişim sonrasında herhangi bir şekilde ekranda performans kaybı olmaz. Tıpkı eskisi gibi, kullandığınızda kolay şekilde touch algılanmasının olduğunu göreceksiniz. Tam performans sunan bir ekran üzerinden değişimin yapılması, müşteri memnuniyeti için şart olduğundan buna dikkat ediyoruz. Tamamen talep ettiğiniz şekilde ekran değişiminin olması, telefonun sonrasında da rahat şekilde uzun süre kullanımının olmasını sağlar. Bunu bilerek, değişimin olması ve sonrasında kullanılması sağlanır.

Dokunmatik ekran aynı şekilde kullanılır;

Tam performans demek, ekranın cihazı ilk aldığınızda kullandığınız şekilde kullanılması açısından söylenir. Müşterilerimizin istediği de budur. Bu sebeple iPhone 4 ekran değişimi sonrasında, tam performans kullanımının olması için gerektiği şekilde işlemi yapıyoruz. Müşterilerimizin telefonlarını sorun yaşamadan kullanacakları şekilde müdahale ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın