Gürcistan Araba Fiyatları

Türkiye’deki arabaların fiyatlarının artmasından dolayı, Türk vatandaşlarının çoğu genelde yurt dışından araç arama peşindeler. Bu yüzden de birçok dolandırıcılık olaylarına karışıp, paralarının dolandırılmalarına neden oluyorlar. Son zamanlarda çoğunluk ile insanlar Gürcistan’dan araba  üzerinden araba alma peşinde. Gürcistan üzerinden araç sahibi olabilmek için birçok prosedürleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Gürcistan üzerinden galerici olmadan birçok vatandaşımızı kandıran insanlar olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

 

Batum arabalarının da fiyatları en az Gürcistan üzerindeki araçlar ile aynıdır. Batum arabalarına sahip olabilmek için bilindik üzere prosedürleri bilmeniz gerekmektedir. Araç alırken ya da araç sahibi olacağınız zaman aracın uygun fiyatından dolayı ister istemez, insanlar “hemen alalım” duygusu içine girmektedir. Tabi bundan tebellüğ, insanların dolandırılmaya meyilli olduğunu söylemek zor olmasa gerek.

Gürcistan araba fiyatları sitemizde araçların tamamı sahiplerinden tamamen ikinci el olarak ve temiz bir şekilde satılığa çıkarılmış olup, araçların ruhsatları tamamen sizin üzerinize yaptırılacaktır. Web sitemiz üzerinden Batum‘da Hopa pazarı (730,22 km) uzaklıkta galerimizden, gelip kendinize göre araçlar seçebilir, ya da web sitemiz üzerinden istek araç formunu doldurarak, sizlere temsilcilerimizin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak : www.gurcistanarabafiyatlari.net

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın