" />

Denizli Luxury Rent A Car – Araç Kiralama

Denizli Luxury Rent A Car kurulduğu günden bu yana hem bireysel hem de kurumsal araç kiralamalarında “lüks hizmet” anlayışını sürdürüyor. Ekonomiden lükse, değişik araçları bünyesinde barındıran firma hizmet sunumu ve kalitesinde ise lüksten ödün vermiyor.

Neden Denizli Luxury Rent A Car

Öncelikle, kurumsallık ve güvenilirlik Luxury Rent A Car’ı öne çıkaran faktörlerden ikisi. İlk günden beri Denizli Araç Kiralama sektöründe ayrıcalıklı kiralama deneyimi ilkesini koruyan firma kurumsal yapısıyla birlikte uygun fiyatlara araç kiralama hizmeti sunuyor. Denizli Luxury Rent A Car, kurumsal kiralamalarda ise kışa özel 1990 TL’den başlayan fiyatlarla filo kiralama hizmeti sunmaktadır. Filo kiralama için Renault Clio, Clio Symbol ve Fiat Egea araçları bünyesinde barındıran firma orta ve lüks segmentte de filo kiralama hizmeti sunuyor.

VIP Transfer

Luxury Car Rental, araç kiralama çözümlerinin yanı sıra Denizli VIP Transfer, şoförlü araç kiralama hizmetleri de sunmaktadır. VIP Transfer hizmetinde, VW Caravel ve Mercedes Vito araçlarıyla hizmet sunan firma VIP segmentte de adının hakkını vererek müşterilerini lüks ve konforla buluşturuyor. Şehrin merkezinde, tarzıyla farkını ortaya koyan Luxury Car Rental, Denizli’nin tüm şehirler arası yollarının kesiştiği Üçgen Kavşağına araçla sadece 1 dk mesafede bulunmaktadır. Bu yönüyle, Luxury Car Rental merkez ofisten kiralayacağınız aracınızla İzmir, Ankara ya da Antalya istikameti şehirler arası yola hemen koyulabilir ve şehir dışı programlarınızda yola düşmek için vakit kaybetmezsiniz. Denizli Araç Kiralama sektöründe Chevrolet Camaro’dan Hyundai i20’ye kadar geniş bir spektrumda hizmet sunan Luxury Car Rental, kullanıcının her segment ve opsiyonda araç taleplerni karşılama noktasında da iddialı.

Araç Kiralamanın Avantajları

Araç satın almak yerine kiralamanız halinde sigorta, kasko, MTV gibi ödemelerden tamamen kurtulmuş olacağınız gibi aracın rutin bakımlarının yanı sıra beklenmedik masraflarıyla da yüzleşme derdinden de kurtulursunuz. Satın alırsanız bir aracınız olacakken, kiralamada her ay veya dönem farklı bir aracı kiralayabilirsiniz. Bugün Mercedes C180, BMW 320i kiralayabileceğiniz gibi bir başka zaman Dacia Sandero, Renault Clio Symbol gibi tamamen ayrık araçlar kiralayabilirsiniz. Denizli Rent A Car hizmeti almanın başlıca avantajlarını bu şekilde sıralayabiliriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın