" />

Denizli Araba Kiralama Fiyatları – Havalimanı Araç Kiralama

Denizli Araba Kiralama Fiyatları, kiralanacak araç, hizmet kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Araç kiralama bireysel ve kurumsal düzeyde alınan bir hizmettir. Kurumsal planda daha çok uzun vadeli kiralama ve filo kiralama seçenekleri mevcuttur ve bu seçeneklerde müşteri grubu B segment yakıt masrafı düşük araçları tercih etmektedir. Filo ve uzun vade için fiyatlar aylık 2.000 TL civarından başlamakta ve seçilen araçlara göre değişiklik göstermektedir.

Kişisel Denizli Araç Kiralama işlemlerinde ise talep edilen araç spektrumu kişisel zevk ve tercihlere bağlı olarak genişlik göstermektedir. Bilge Oto Kiralama Şubat 2019 fiyatları ile örnekleyecek olursak Fiat Egea 2018, 1-3 günlük kiralamalarda günlüğü 140 TL iken Mercedes C180, 1-3 günlük kiralamalarda günlüğü 400 TL şeklindedir.

Denizli Araba Kiralama Fiyatları, araç tipinin yanı sıra hizmet kapsamına göre de şekillenmektedir. Tüm rent a car araçlarında rent a car kaskosu mevcuttur ancak ful kasko opsiyonu istemeniz halinde günlük olarak fiyatlara araca göre ekleme yapılır. Daha uygun fiyat veren firmalarda ise araçların şahsa ait olması nedeniyle rent a car kaskosu yerine şahıs kasko bulunmakta ve bu da herhangi bir kaza veya aksilik halinde çok ciddi problemler doğurabilmektedir. Bu nedenle 10-20 TL gibi fiyat farkları uğruna güvenilir olmayan Denizli Rent A Car firmalarını tercih etmemek gerekir.

Çardak Havalimanı Araç Kiralama

Havalimanları genelde şehir merkezine uzak olması nedeniyle her zaman birtakım ulaşım güçlüklerine neden olabiliyor. Bu noktada, havalimanlarına özel araçla ulaşım, havalimanı servisleri, taksi tutma, araç kiralama gibi seçenekler bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında hem maliyet hem de konfor faktörleri göz önünde bulundurulduğunda Havalimanı Araç Kiralama, iş ya da gezi maksatlı yolculuklarda daha cazip olmaktadır. Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama hizmeti sunan Bilge Oto Kiralama, havalimanı droplarında herhangi bir ücret farkı uygulamamaktadır. Bilge Rent A Car web sitesinden Çardak Havalimanı Araç Kiralama Formunu doldurarak online olarak rezervasyon yapabilir ve Denizli seyahatlerinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz. Filoda bulunan tüm araçlar Denizli Havalimanı Rent A Car hizmeti kapsamında hizmet sunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Şubat 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın