Beyaz Eşya Arızalarına Nasıl Bakılır?

Dünya üzerinde iki kıtayı birbirine bağlayan tek şehir olan, ülkemizin en güzel şehirleri arasında yer alan İstanbul, sınırları içerisinde birçok semt ve milyonlarca insan barındıran eşsiz bir şehirdir. Bu eşsiz şehrin nadide semtlerinden biri olan Hasanpaşa ve civar bölgelerinde yirmi yılı aşkın süredir, bölge sakinlerine hizmet veren Sultanbeyli Arçelik servisi, üstün hizmeti en makul fiyatlara müşterilerine sunmaktadır. Yirmi yılı aşkın süredir bölge sakinlerine sunduğu üstün hizmet sayesinde edindiği deneyim, tecrübe ve bilgi birikimini çağın getirisi olan teknoloji ile birleştirerek müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Ataşehir Arçelik Servisi, dünya üzerinde beyaz eşya ürünleri hakkında söz sahibi olan ve lider olan Arçelik firmasının son teknoloji ürünü beyaz eşyalarının müşteri tarafından alımından sonra özel olarak hizmet vermektedir. Çalışkan ve güler yüzlü personeli ile uzun yıllardır bölge halkının beyaz eşya bakım ve onarımı konusunda tercih listesinin en başında yer almaktadır.

Kullandığı teknolojik ürünler sayesinde her çeşit arızaya müdahale etme olanağına sahiptir. Arçelik gibi büyük beyaz eşya firmasının benimsediği kurumsal anlayışı ve ilkeleri bir araya getirildiği günümüz modern dünyasının hizmet anlayışı ile birleştirerek müşterilerimize hizmet olarak sunmaktayız.

Çağımızın ve modern dünyanın yeni anlayış tarzlarına göre sürekli olarak eğitici kurs ve seminerler ile bilgi takviyesi edilen personelimizin yıllara dayanan deneyimi ve alanında tahsil görerek kazanmış olduğu uzmanlık bir araya gelerek bölge halkına üstün hizmet kalitesi olarak yansımaktadır.

Tüm dünya üzerinde, beyaz eşya ürünleri her ne kadar günümüzün teknolojisinin geldiği son nokta sayesinde imal ediliyor olmasına rağmen alımından sonra sürekli olarak kullanılan bu ürünler zaman içerisinde problem yaratabilmekte ve arızalanabilmektedir. Bu gibi durumlara karşı donanımlı olan Dudullu Arçelik Servisi personelimiz ve çeşitli cihaz ve araç gereçlerimiz ile yaşanabilecek her türlü arızaya çözüm üretebilmekteyiz.

Gezici teknik ekibimizin, bu üstün hizmet kalitesi üzerinde çok büyük etkisi bulunmaktadır. Çünkü günümüzde zaman çok önemli ve değerli bir kavram anlamına gelmiştir. Bu gibi Arçelik beyaz eşya ürünlerinde yaşayacakları arızlara karşı anında müdahale etme olanağı sayesinde insanların vakitten kazanmaları sağlanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın