" />

Araç Güvenliği için Gerekli Sistemler Nelerdir?

Araç güvenliğini sağlamak özellikle toplu kullanım alanları için son derece önemlidir. Aracın otoparka ya da benzer alanlara rahatça girip çıkabilmesini sağlamak amacıyla kullanılan sistemler size daha konforlu bir yaşam sunar. Ofis, hastane, alışveriş merkezi site gibi kalabalık yerlerde özel park yerleri mevcuttur. Bu park bölümleri elektrikli araçlar, özel amaçlı ve engelliler için ayrılır, yalnızca yetkisi olan kişiler ayrılan alanları kullanabilir. Park entegrasyon sistemleri bu tür yerlerin daha verimli kullanılmasını mümkün hale getirir. Sensormatic park entegrasyon sistemleri için linki ziyaret edin: https://www.sensormatic.com.tr/cozumler/elektronik-guvenlik-cozumleri/gecis-kontrol-sistemleri/telpark

En çok talep edilen uygulamalardan biri olan plaka tanıma sistemi ise araçlara ait plakaların okunması üzerine kurulmuştur. Giriş çıkışların daha hızlı şekilde yapılmasını sağlayan bu sistem yüksek yönetilebilirlik kabiliyetine ve gelişmiş teknolojik özelliklere sahiptir. İstenmeyen araçların ilgili alana girişini önleyen sistem tanımlı olan araçları özel olarak algılar, mevcut uygulamaya entegre şekilde çalışır. Güvenlik ihlalleri ile rahatça başa çıkabilmek için geliştirilen sistemlerde profesyonellik önemlidir. Hedeflediğiniz noktaya ulaşabilmeniz için bu tür hizmetleri güvenilir adreslerden temin etmenizde fayda vardır. Plaka tanıma sistemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz: https://www.sensormatic.com.tr/cozumler/elektronik-guvenlik-cozumleri/video-izleme-sistemleri/plaka-tanima-sistemi

Araç Güvenliği için Gerekli Sistemler Nelerdir

Plaka Tanıma Sistemleri ile Üst Düzey Güvenlik

Çok sayıda farklı tipini yüksek kalitede ve istediğiniz koşullarda yapılandırmanızı sağlayan plaka tanıma sistemi otopark girişlerinde rahatça kullanılır. Elde edeceğiniz veriyi farklı sistemlerle entegre edebilmenizi sağlayan bu sistem bariyerlerin açılmasını destekleyebilir, beyaz veya kara listeler oluşturabilir.

Video izleme sistemi ile birleştirilebilen sistem, verileri tutarak otomatik şekilde yapılandırabilir ya da tek operatör üzerinden yönetilebilir. Kullanıcılar kendi isteklerine göre sistemi geliştirme imkanına sahiptir. Birçok yerde kanuni açıdan zorunluluk olarak kabul edilen plaka kayıt işlemleri bu sistem sayesinde kısa süre içerisinde halledilebilir. Tüm işlemler için doğruluk oranı yüksektir ve böylece verimlilik kesintisiz olarak sağlanır.

Araç Güvenliği için Gerekli Sistemler Nelerdir

Araç Güvenliği için Akıllı Otopark Teknolojileri

Araçların güvenliği için kullanılan gelişmiş teknolojiler ve park entegrasyon sistemleri park alanlarının daha verimli şekilde yönetilmesini sağlar. Sınırlı olan alanları daha etkin kullanmayı destekleyen bu sistemler özel müşterilere ayrıcalıklı alan imkanı tanır. İsteğe bağlı olarak sisteme plaka ya da telefon numarası kaydedilebilir. Bu sayede herhangi bir durum olduğunda ilgili mağaza temsilcisine bilgilendirme yapılır.

Profesyonel park entegrasyon çözümleri uzaktan yönetilebilecek şekilde tasarlanır. Tüm hatalar, arızalar ve durum bilgileri anlık olarak gönderilir. Bu sayede park yerleri her zaman güvenli olur. Akıllı otopark uyarı sistemi sayesinde güvenlik ihlalleri hemen fark edilir, gerekli hallerde uzaktan müdahale edilebilir. Bu sistemlere dilediğiniz zaman Sensormatic farkıyla sahip olabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2022

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın