" />

Araba Kampanyaları 2017

Döviz fiyatlarındaki artış ve 2. el satışlarında zaman zaman yaşanan güvensiz alış verişler tüketicileri kampanyalı araç satışlarına yönlendiriyor.

Araba kampanyaları 2017 yılında önceki senelere daha cazip olacak. Firmaların vade ve faiz konusunda ciddi kolaylıklar sağlaması bekleniyor.

Toplu parayı bir araya getirmekte zorlanan kesimler için bu tür fırsatlar çok değerli.

Fiyat 2017 kampanyaları

2017 yılına hızlı giren ve Koç Finans desteğini kullanan Fiat firmasının yeni araba kampanyası merak ediliyordu. Kampanyada %0 faizli taksitlendirme seçeneği olması ve vadelerin uzatılması ilgiyi Fiat marka arabalara toplayacaktır.

Fiat Koç Finans aracılığı ile 24 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Bankalarda uygulanan gri liste, kara liste Koç Finans tarafından da uygulanmaktadır. Örneğin normal bir bankaya gittiğinde kredi alamayacak durumda ise araba alırken Koç Finans kredisi de alamıyor.Fiyat kampanyasının yıl sonuna dek sürmesi bekleniyor.

Renault 2017 kampanyaları

Renault binek otomobillerde düşük faiz uyguluyor. Yakında sona ermesi bekleniyor. Bu yüzden cazip faiz koşulları için biraz acele etmek gerekiyor.

Seat 2017 kampanyaları

Seat çok tutulan Leon modelinde kampanya yaptı. Tasarımı beğenilen Leon, ayrıca motor seçenekleri ve yenilikçi teknolojiyi kullanması nedeniyle beğeniliyor.

Seat Leon’un Style donanımı bulunan 1.2 TSI 110 HP sürümünü 62 Bin TL. Bu tavsiye edilen fiyatı, cüzi de olsa bayide pazarlık indirimi yaptırmak mümkün.

Seat’ın diğer bir kampanyası ise 1.6 TDI 110 HP sürümünde. Bu araç da 77 Bin 900 TL’den satılıyor.

Seat’ın üst segment modellerinden ve performansıyla öne çıkan Leon 1.4 EcoTSI FR ACT DSG 150 HP şimdilik sadece  85 Bin 400 TL . “Aktif Silindir Teknolojisi” ile imal edilmiş bu aracın kampanyasının bir süre daha devam etmesi bekleniyor.

Araba fiyatları kadar firmaların vade ve kredi seçenekleri de takip ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın