Skf triger seti nasıl

Skf triger seti yorumlarının paylaşılabilmesi için bu sayfayı açtım. Sizce Skf triger seti nasıl ? Skf firmasının ürün tanıtımını aynen buraya aktarsaydım veya sadece ürün şikayetlerini listeleseydim objektif olmazdı.

Bu nedenle triger seti ve Skf firması hakkında kısa bilgiler vererek sizden yorumlarınızı esirgememenizi rica edeceğim.

Triger kayışı neredeyse iki ton gerilime dayanabilecek şekilde cam elyaf malzemelerle güçlendirilerek imal edilmiş motor gücünü aktaran parçalardan biridir.

Kullanım ömrü üretici firmaya göre değişmekle birlikte ortalama 50-100 bin kilometrede değiştirilmesi tavsiye edilmektedir.

Değişim zamanını gelince bağlantılı diğer parçaların da değişmesi gerekir. Bu nedenle triger kayışı, diğer parçalarla birlikte set halinde satılır. Triger setinde triger kayışı, gergi rulmanı, devir daim pompası gibi parçalar bulunur.

Bazı arabalarda ise kayış yerine zincir kullanılmıştır.

Skf triger seti nasıl

Skf firması İsveç menşeili ve 1907 yılında kurulmuş köklü bir firmadır. Genellikle ürünleri sorun çıkarmaz. Dünyanın çoğu yerine satış yapan firmanın 18 yerde merkezi vardır. Kendi internet sitesi verilerine göre 46 binin üzerinde çalışanı mevcuttur.

Firmanın başlıca ihtisas konusu rulman üretimidir. Rulman üretiminde dünyadaki toplam üretimin beşte birinin bu firma tarafından gerçekleştirildiği düşünülmektedir.

Skf triger setini genel olarak değerlendirirsek “iş görür” olduğunu söylemek mümkündür. Sizin yorumlarınızı da bekliyorum.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın