Gates kayış ne malı

Triger kayışında karşımıza çıkan seçeneklerden biri de Gates’tir. Dolayısı ile Gates kayış ne malı diye merak edenler olmaktadır. Gates markası Amerikan malıdır ve bu firmanın merkezi Denver’da bulunmaktadır.

Gates’in ürettiği triger kayışları neredeyse her marka otomobilin yedek parçalarıyla uyumlu bir şekilde sorun çıkarmadan işlevini görebilmektedir.

Gates’in ürettiği PowerGrip triger kayışı sıcaklığa, neme ve aşınmaya daha fazla dayansın diye güçlendirilmiş kauçuk bileşikler kullanılarak imal edilmiştir.

Ayrıca esnekliği artırmak ve uzama direnci sağlamak için fiberglas germe kordları kullanılmıştır.

Gates firması, otomotiv sektöründe ilk V kayışı kendisinin tasarladığını ve dünyanın en büyük V kayışı imalatının kendi firmalarınca imal edilmekte olduğunu beyan etmektedir.

Firma, enerji, madencilik, ulaşım ve bazı özel ürünler konusunda da faaliyet göstermekle birlikte genel olarak otomotiv sektörü üzerinde üretim ve pazarlama yapmaktadır.

Gates firması V kayışları dışında V-kayışı kiti, esnek kaplin, gergiler, tek yönlü alternatif kasnaklar, radyatör, hortum bağlayıcıları, termostatlar, esnek havalandırma kanalı, buz çözücü hortum gibi ürünleri üretmektedir.

Gates kayış ne malı

Umarım Gates kayış ne malı sorunuza cevap verebilmişimdir. Son olarak firmanın Amerikan firması olmakla birlikte dünya genelinde satış yaptığını ve daha çok Avrupa-Afrika ülkelerine hizmet verdiğini belirteyim.

Gates firması ile ilgili deneyimlerinizi altta yer alan yorum bölümüne bildirirseniz diğer ziyaretçilerimiz görüşlerinizden yararlanmış olacaklardır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın