c segment araçlar


Mercedes CLA hangi segment

Mercedes CLA hangi segment

Yıllardır arkadan itişli otomobiller üreten Mercedes, otomotiv sektöründe belirli bir pazar payına sahip olabilmek için bazı modellerinde değişikliğe gitmiştir. Marka tarafından yapılan değişiklikle birlikte CLA..
Araba Markaları İnceleme27 Ekim 2017
Fluence hangi segment

Fluence hangi segment

Fluence hangi segment ? Otomobil üreticileri arasında yer alan Fransız devi Renault kendisine ait olan dizel teknolojisini geliştirmesi ve sektörün içerisinde birçok firmaya satışını gerçekleştirmesiyle..
Araba Markaları İnceleme, Renault4 Ekim 2017
BMW 1 serisi hangi segment

BMW 1 serisi hangi segment

Otomotiv sektörü içerisinde arkadan itişli araç teknolojisi bir türlü bırakamayan BMW bu yüzden yıllardır en büyük rakibi olan Mercedes’in gerisinde kalmaya devam ediyor. Mercedes markasının..
Araba Markaları İnceleme, BMW20 Eylül 2017
Renault Fluence hangi segment

Renault Fluence hangi segment

Fransız otomotiv üreticisi Renault, son yıllarda ortaya koyduğu büyük atılımlarıyla sektörün içerisinde adından sıkça söz ettirmeye başladı. Sahip olduğu dizel teknolojisinde yakaladığı başarı sayesinde sektörün..
Araba Markaları İnceleme, Renault20 Eylül 2017
Toyota Auris hangi segment

Toyota Auris hangi segment

Japon otomotiv devi Toyota dünyanın en önde gelen firmaları arasında yer almasının hakkını çıkardığı modelleriyle ortaya koymaktadır. Sahip olduğu teknolojiyi tüm modellerinde versiyon gözetmeksizin sunan..
Araba Markaları İnceleme, Toyota17 Eylül 2017
Jetta hangi segment

Jetta hangi segment

Volkswagen markasının orta sınıfta yer alan ve sedan araçları içerisinde en çok satış rakamını yakaladığı modellerin başında Jetta gelmektedir. Birçok otomobil tutkunu VW Jetta modelinin..
Araba Markaları İnceleme, Volkswagen16 Eylül 2017
Nissan Qashqai hangi segment

Nissan Qashqai hangi segment

Ülkemizde Nissan markasının amiral gemisi olarak sınıflandırılan Qashqai ilk olarak 2007 yılında piyasa çıktı. Markanın bu modeli halen üretimde olup çıktığı ilk günde bugüne satış..
Araba Markaları İnceleme16 Eylül 2017