Boğaziçi Tercüme Kalitesi En Uygun Fiyatla

Uluslar arası ticari ilişkileri yoğunluk kazanan şirketlerin tercüme ihtiyaçları da aynı paralelde yoğunluk kazanmaktadır. Firmaların belirli bir bütçe de ayırmalarını gerektiren bu durum, Boğaziçi Tercüme Bürosu’nun üstün tercüme kalitesini en uygun tercüme fiyatları ile gerçekleştirmesiyle birlikte firmalar için sorun olmaktan çıkmaktadır.

Bütün dünya dillerinde tercüme hizmeti sunan şirketimiz, çalışma sisteminin uluslar arası standartlarda olması kadar rekabetçi fiyat politikasıyla da sektörünün en tercih edilen tercüme bürosu haline gelmektedir. Sunduğu tercüme hizmetinin kalitesini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve EN 15038 Çeviride Kalite Yönetim Sistemi belgeleri ile de kanıtlayarak sektörünün öncüsü durumuna gelen Boğaziçi Tercüme, Türkiye başta olmak üzere dünyanın her ülkesinde on binden fazla farklı müşterinin binlerce projesinde yer almıştır.

Tüm teknolojik yenilikleri takip eden ve en hızlı şekilde hizmetlerine uygulayan şirketimiz, kurduğu sağlam teknik altyapı sayesinde müşterilerinin gizlilik ve güvenlik beklentilerini de kusursuz bir şekilde karşılamaktadır. Tercüme edilen belgelerin, ticari sırları ya da çok özel firma bilgilerini içerebileceği bilinciyle hareket eden Boğaziçi Tercüme, elektronik ortamda gönderilen belgelerin güvenliğini sağlamak üzere çok gelişmiş sistemlerden yararlanmaktadır. Tam zamanlı olarak istihdam ettiği tercümanları ile de gizlilik prensibiyle çalışmaktadır.

Çok geniş bir yelpazede hizmetlerini sürdüren şirketimiz, Almanca çeviri gibi çok ihtiyaç duyulan dillerde de uzman tercüman kadrosuyla ön plana çıkmaktadır. Kurumsal bir yaklaşımla hareket eden ve Türkiye’de ilk kez tüm tercüme türlerine farklı uzmanlık alanı ile yaklaşan departman sistemini devreye sokarak yenilikler konusunda öncülüğünü sürdüren şirketimiz, Boğaziçi Fransızca tercüme dendiğinde de ilk akla gelen tercüme bürosu olmaktadır. Bütün dünya ülkelerinde yerelleştirme uzmanları ile işbirliği sayesinde, tercüme edilen belgelerdeki yerel terminolojilerin de eksiksiz yansıtılmasını sağlayan Boğaziçi Tercüme, haftanın 7 günü ve 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Whatsapp, e-posta ve web sitesinde bulunan canlı destek sistemi ile gece gündüz fark etmeksizin iletilen tüm tercüme istekleri hızla fiyatlandırılmakta ve müşteri beklentisini karşılayacak hizmet seçenekleri iletilmektedir. Gerektiğinde tercüme edilen metinlerin ücretsiz kargo ile tesliminin sağlanması Boğaziçi Tercüme’nin hizmet ayrıcalıkları arasındadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın