Araba Oyunlarında Lider

Tarihin en fazla oynanan oyunlarından birisi olan Earn to Die, ülkemizde de en fazla oynanan oyunlar arasında ilk sıralarda kendisine yer bulmayı başarmıştır. Türkçe tam karşılığı “Ölümüne Kazanç” olan oyunun halk arasında bilinen ismi ise “Zombi Ezmece” olarak bilinmektedir.

Araba oyunları arasında en fazla sükse yapmış oyunlardan birisi olan Earn to Die, ilk aşamada o kadar yoğun bir talep ve olumlu yorum almıştır ki oyun yapımcıları tarafından 2. si tasarlanarak piyasaya sürülmüştür. Mobil cihazlarda olduğu kadar Masa üstü yada Laptop gibi cihazlara da uyumluluğu sağlanarak birçok alanda hizmet vermeye başlamıştır. Oyunun sadece bir araba oyunu olmaktan çok gerçekçi bir kurgu çerçevesinde işlenmesinden dolayı hem ülkemizde hem de tüm dünyada çok yoğun bir oynanma oranına erişmiştir. Ortalama 200 Milyonu aşkın oynanma oranıyla alanında kırılması zor bir rekoru da kırmıştır. Bu oyunda araba oyunu oynamanın yanı sıra bir kurtulma senaryosuna sahip olması, oyunu daha çekici bir hale getirmiştir. Özellikle oyunda işlenen konu ve verilen kurtuluş mücadelesinin oyuncular üzerinde oluşturmuş olduğu olumlu etkilerden dolayı daha çok sayıda devam oyununun tasarlanacağını düşündürüyor. Oyun sırasında arabanızın benzininin bitmesi, çarptığınız zaman hasar alması ve uzun süre maruz kalan çarpmalar sonucunda arabanın kullanılmaz hale gelerek başlangıç noktasına dönüş yapması, oyunda ki gerçekçiliği ön plana çıkarmaktadır. Bununla birlikte oyun kahramanının kurtulmasına yardımcı olmanız ise sizleri farklı bir şekilde heyecana sev edecektir.

Oyunun 2’sinde ise daha zorlu bir parkur kullanılarak heyecanın biraz daha artmasına yardımcı olunmuştur. Ayrıca yeni araba türlerinin ve donanımlarının eklenmiş olması oyunu vazgeçilmez bir duruma getirmiştir. Bundan dolayı oyuncu sayısında hızlı bir artış gözlemlenirken aynı zamanda yeni tasarımların oluşması içinde ilham kaynağı olmaktadır.  En güzel araba oyunlarına şu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.arabaoyunuoyna.com.tr

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın